پرتاب اوت بلند کاوه رضایی و دوربین مداربسته به خودی خِنک

بهترین دوربین مداربسته زن تاریخ باشگاه استقلال این روز ها سال ۱۹۳۳ جان هیک او‌لین کسی بود که آن را وسیع ترین بوته رز جهان نامید . دوربین مداربسته رز همچنان به پرورش خویش ادامه بخشید و در نهایت توانست تیتر قانونی «بزرگترین بوته رز جهان» را در گینس به نام خود تصویب نماید . این دوربین مداربسته رز هر سال حدود شش هفته از مارس تا آوریل دوربین مداربسته می دهد و چه بسا فستیوال مخصوص خودش را داراست و هزاران بازدیدکننده مشتاق برای دیدن آن میایند . در‌این بازه زمانی این بوته هزاران دوربین مداربسته رز سفید میدهد که بویشان تا یک یا دو بلوک دورتر هم می رسد .
بنگر , مدافع دوست داستنی قرمزها ; هر بازی 3 دوربین مداربسته
محسن بنگر آنگاه جدایی از پرسپولیس , در دو بازی ۶ دوربین مداربسته از این تیم خورده است .
سایت نود : محسن نگاه کن سپس جدایی از پرسپولیس , در دو بازی ۶ دوربین مداربسته از این تیم خورده است .

لیگ پانزدهم فاصله بنگر با او‌لین و آخرین قهرمانی در بلوز پرسپولیس , تفاضل دوربین مداربسته کمتر با استقلال خوزستان بود . تفاضل بدتری که به خیال و خاطر دوربین مداربسته ‌های خورده اکثر سرخپوشان رقم خورد و استکان را از گروه برانکو گرفت . حالا بنگر , دو فصل است از پرسپولیس مستقل شده و در تیم رقیب , خاطرات بهتری برای پرسپولیسی‌ها ساخته است .

بنگر از زمان طلاق از پرسپولیس , دو توشه روبروی این گروه قرار گرفته و هر دو بار , بازی‌های تیمش با ناکامی تمام شده‌اند . فصل پیش , وی در بازی رفت تراکتورسازی و پرسپولیس غایب بود و در بازی بازگشت که به میدان رفت , پرسپولیس با سه دوربین مداربسته غالب شد . برد پرسپولیس , اضافه به ایرادات هادی محمدی پیوند خورده بود اما در نهایت بنگر بعد مسابقه ناچار شد تراکتورسازی را رخنه‌ کند .

این فصل نیز نگاه کن , برای نخستین بار با تی شرت نفت روبروی پرسپولیس قرار گرفت و باز نیز تیمش با سه دوربین مداربسته شکست خورد تا موفقیت شیرینی نصیب پرسپولیسی‌ها شود . این بار هم طارمی , با بدور زدن آل نعمه دروازه نفت را برای توشه نخستین باز کرد و بنگر مقصر اصلی کمبود البته در هر صورت , او رقیب دوست داشتنی برای سرخپوشان است .

تعمیر گونه های گیربکس اتومات